Rulman Servisi'ne Hoşgeldiniz...
Servis Hizmetleri


Rulmanlar arızalandığında,kullanıldığı yerdeki ekipmanın zamansız duruşuna neden olur. Zamanından önceki rulman arızaları nedeniyle makina duruşunun her saati üretim kaybı demektir. Özellikle de üretimin hemen sermayeye dönüştüğü sektörlerde zamanından önce rulman arızaları çok önemlidir.

SKF`in amacı her kullanıcıya uzun ömürlü ve problemsiz işletme imkanı sağlamaktır. Bizim araştırma ve geliştirmedeki önemli yatırımlarımız,rulmanların en yüksek kalitede üretilmesini sağlar.Bununla birlikte rulman kalitesi yalnız başına problemsiz işletme kavramını garanti etmez. Diğer faktörler de rulmanın ömrüne etki etmektedir.Bu faktörler;

Makinalar en yüksek çalışma şartlarında olmalıdır. Rulmanlar doğru şekilde merkezlenmeli ve aşırı sıcaklık, nem ve pisliklerden korunmalıdır.

Rulmanların zarar görmemesi için rulman montaj teknikleri ve takımlarının bilinmesi gereklidir.

Düzenli yağlama ve bakım programı, rulman çalışma şartlarının izlenmesi, rulman ömrünü maksimum yapmak için önemlidir.

SKF, rulmanların doğru bakım ve servisi görevini yürütmektedir. SKF` in problemsiz işletme kavramı rulmanların işlevini yerine getirmesini sağlamaktır.Rulmanların düzgün olarak çalışmasında kolay montaj ve bakım yapılması için tam bir servis bakım ürünleri mevcuttur. Problemsiz işletme kavramı müşterilerin, rulmanlarının uzun ömürlü olması ve verimli çalışması için isteklerini karşılar.

İşletmenizin maksimum verimlilikte çalışması için SKF in sunduğu çözümleri lütfen kontrol ediniz.Rulman Servisi LTD. ŞTİ.
Ostim Sanayi Sitesi 1201.(Eski 30.) Sokak No:41 06370 Ostim/ANKARA
T : 0 (312) 385 86 19 - 385 96 19 - F : 0 (312) 385 38 07